top of page

Zabezpečená digitální platforma

IoT a průmysl 4.0

Nejjednodušší a nejbezpečnější platforma pro připojení uživatelů a zařízení

Anatomie zabezpečené digitální platformy

anatomy-of-a-secure-digital-platform.png
endian-secure-digital-platform_data-coll

Připojení

Pro zabezpečení všeho, co musíte je připojit se ke všem věcem. Naše produkty podporují různé formy připojení k internetu a SCADA, včetně ethernetu, WiFi, 3G/4G, sériového (RS-232/485) a DI/DO (digitálního vstupu / digitálního výstupu). Dodávají se také v průmyslovém provedení s montáží na DIN lištu, stolním připojením, 24 V DC napájením as podporou vysoké teploty pro nejdrsnější nasazení.

endian-iot-security-gateways_1.png
endian-secure-digital-platform_security_

Bezpečnost

Bezpečnost je klíčem k úspěšné digitální transformaci internetu věcí. Endian je lídrem ve vývoji snadno použitelných bezpečnostních produktů více než 15 let.

 • Platforma Connect kombinuje bezpečný vzdálený přístup a komplexní správu oprávnění uživatelů/zařízení

 • Zařízení 4i Edge poskytují výkonné zabezpečení sítě včetně segmentace sítě, úplného ovládání brány firewall, systému IPS/IDS s hlubokými pakety a filtrování vrstvy 7

Platforma Connect  - Vzdálený Přístup

endian-connect-web.png
 • Klient založený na webovém prohlížeči

 • Funguje na jakékoli platformě (desktop, tablet, mobil)

 • V prohlížeči jsou spuštěny podporované aplikace na jedno kliknutí

endian-connect-sup-app.png
endian-connect-app.png
 • Tradiční VPN klient

 • Plný přístup k síti

 • Podpora pro Windows a Mac OS X

endian-connect-layer-2-access.png
 • Podpora připojení na 2. vrstvě ke vzdálené síti

 • Vlastní použití programovacích nástrojů PLC na místě jako Siemens, Beckhoff, atd.

endian-secure-digital-platform_orchestra

Orchestrace

Vzhledem k počtu průmyslových zařízení a geografickému rozpětí globálních podniků potřebujete nástroje, které usnadní nasazení a správu.  Platforma Endian Connect vám nabízí několik možností nasazení Zero Touch, včetně možností Plug & Connect a USB stick pro pokrytí vzdálených webů online i offline. Kromě toho zahrnuje Endian Management Center, které zajišťuje nepřetržitou správu konfigurace zařízení.

Sběr dat

Shromažďování dat z prostředků zařízení IoT umožňuje společnostem umožnit „vidět“ svá data Prostředky, které mohou využít služby v reálném čase (podpora, správa atd.) A možná smyčky zpětné vazby produktu, která rychlejší a lepší vývoj produktu.
 

 • Zařízení 4i Edge fungují jako sběratel dat SCADA pomocí společných protokolů jako Modbus (TCP / RTU), OPCUA a Siemens S7. Čekají bezpečně přenáší data do ústředny pro centrální úložiště.

 • Ovládací panel (server) bezpečně ukládá a agreguje data a zajišťuje přizpůsobitelné panely pro prohlížení údajů požadovaným způsobem.

endian-secure-digital-platform_data-coll
endian-secure-digital-platform_monitorin

Průmyslová infrastruktura je rozhodující pro hlavní činnosti podniku a vyžaduje nejvyšší úroveň dostupnosti. Platforma Connect poskytuje integrované monitorovací funkce pro monitorování

a upozornění na prakticky cokoli, aby podnik mohl okamžitě reagovat na možné problémy.

Monitoring

endian-iot_analyze.png

Analýza

Jakmile budou všechna vaše průmyslová data agregována, dalším krokem je analýza dat za účelem identifikace vzorců a anomálií, které mohou pomoci předvídat selhání a vyřešit problémy s produktem, než se stanou hlavními problémy. Platforma Connect může poskytnout panelům s kompletně přizpůsobitelnými rozhraními, aby uživatelům ukazovaly data, která chtějí vidět tak, jak je chtějí vidět.

endian-secure-digital-platform_computing

Kontejnery revolucionizují svět IT díky koncepci balení aplikací do přenosného a vysoce dostupného systému. Nový produkt Platfora Connect  Endian 4i Edge X bude nyní podporovat instalaci a správu kontejnerů na okraji průmyslové sítě. Podnikům tak bude poskytnuta jedinečná flexibilita při nasazování aplikací novými způsoby, jako je přesun aplikací na okraj nebo dokonce použití hybridních aplikací s klientským softwarem spuštěným na vašem koncovém zařízení, což ušetří obrovské množství času a peněz!

Computing

Endian Eanatomie zabezpečené digitální platformy

Struktura zabezpečené digitální platformy v průmyslu 4.0 se skládá z mnoha částí, které společně pracují na vytvoření kompletního řešení. Tato příručka vysvětluje nejdůležitějších 7 částí platformy.

guide-to-digitally-transform-your-busine

Průvodce digitální transformací vašeho podnikání

Průmysl 4.0? Jste jen 7 kroků od digitální transformace

vašeho podnikání

endian-utm-hardware.png

Kompletní řada speciálně navržených zařízení integrujících náš software UTM pro potřeby zabezpečení všech, od poboček a průmyslových zařízení po velké sítě.

endian-iot-security-gateways_1.png

Endian 4i  bezpečnostní brány průmyslového IoT

Řada Endian 4i Edge přináší bezkonkurenční úroveň hardwarového výkonu a funkcí na trhu směrovačů Industrial Internet Security a Industrial VPN.

Hlavní funkce konektivity Endian Digital

Podívejte se, co toto kompletní řešení nabízí pro připojení, ovládání, analýzu a správu všech

zařízení ve vaší síti

Endian představuje moderní technologické spojení mezi bezpečností IT a internetem věcí (IoT).

Zajistěte snadný přístup ke koncovým zařízením pro každý vzdálený bod. Přiřaďte aplikační profily pro spuštění aplikací jediným kliknutím z aplikace Connect. Ke každému koncovému bodu se lze dostat přímo nebo prostřednictvím vlastní virtuální adresy IP.

Podporovány jsou různé možnosti nasazení s nulovým dotykem, včetně Plug & Connect a USB, které umožňují správcům centrálně poskytovat konfigurace zařízení, které se automaticky aplikují na zařízení v terénu.

Správa uživatelů

Vytvořte a spravujte uživatele a přiřaďte je ke skupinám, abyste vytvořili přístup ke vzdáleným webům a jejich koncovým zařízením na základě rolí.

Definujte jakoukoli aplikaci, aby byla přístupná uživatelům. Integrovaná aplikace se spouští uvnitř prohlížeče na klientovi Connect Web (nejsou vyžadovány žádné aplikace třetích stran). Přiřazení profilu aplikace pro spouštění aplikací jediným kliknutím z aplikace Connect.

Sbírejte data ze zařízení SCADA lokálně pomocí hardwaru Endian 4i včetně Modbus (TCP/RTU), OPCUA, Siemens S7 a dalších. Přidejte si do našeho kolektoru své vlastní protokoly SCADA pomocí sady Easy Collector SDK.

Správa brány

Vytvořte a spravujte zařízení a přiřaďte je ke skupinám, abyste vytvořili přístup uživatelů a skupin uživatelů na základě rolí. Dálkově zabezpečené brány využívající více možností nulového dotyku včetně instalace Plug & Connect a nasazení na bázi USB.

Využijte webového klienta Connect, který poskytuje podporu integrovaných aplikací (RDP, VNC, SSH, Telnet, HTTP/S), které běží uvnitř prohlížeče a nevyžadují žádné externí aplikace. Podpora prakticky každé platformy včetně stolních počítačů, tabletů a mobilních zařízení.

Vytvořte zcela vlastní panely pro vizualizaci vzdálených dat běžnými a inovovanými způsoby, abyste dosáhli prediktivní údržby.

Stáhnout datasheet
endian-iot-security-gateways.png
bottom of page