top of page

Nejjednodušší a nejbezpečnější UTM

Snadno použitelná bezpečnostní zařízení dostupná jako hardware, software nebo virtuální

endian-utm-network-security.png

Síťová bezpečnost

endian_mail-and-web-security_1.png

Bezpečnost

Kompletní zabezpečení sítě poskytuje pokročilé funkce, jako je filtrování webu, filtrování e-mailů, firewall, hotspot (captive portál) a prevence narušení s hloubkovou kontrolou paketů a mnoho dalšího. Poskytuje také segregaci sítě, aby byly vaše vnitřní sítě v bezpečí.

Připojení

Endian nabízí nekonečné možnosti, pokud jde o konektivitu, včetně Ethernet, WIFI a USB 3G/4G modemů. Kromě toho můžete poskytovat vzdálený přístup pomocí IPSec a SSL (OpenVPN) VPN s podporou připojení mezi místy i vzdálených uživatelů.

endian_secure-remote-access.png
endian-utm_features-simplify.png

Jednoduchost

Pomocí Endian UTM je váš čas nastavení v řádu minut (ne hodin) a pomocí našeho intuitivního webového rozhraní můžete výrazně snížit čas a náklady na správu sítě. Chraňte a připojte svoji síť, abyste se mohli znovu soustředit na své podnikání.

Potřebujete zabezpečení sítě?

Nejste si jisti, kde začít, pokud jde o Endian UTM? Stáhněte si kompletní brožuru o zabezpečení sítě a podívejte se na všechny produkty a funkce UTM.

endian-utm-network-security-brochure.png
nav_endian-utm-hardware.png

Hardwarové řešení Endian UTM

Kompletní řada speciálně navržených zařízení integrujících náš software UTM pro potřeby zabezpečení všech, od poboček po střední a velké sítě.

nav_endian-utm-virtual.png

Virtuální řešení Endian UTM

Chraňte své virtuální sítě a infrastrukturu během několika sekund. Podpora všech předních virtualizačních platforem založených na hypervisoru (VMware, Xen/XenServer/KVM).

nav_endian-utm-software.png

Softwarové řešení Endian UTM

Proměňte svůj oblíbený nebo existující hardware v plně vybavené zařízení Endian UTM. Změňte své hardwarové zdroje nahoru nebo dolů, aby vyhovovaly potřebám vaší sítě.

endian_application-control.png

Řízení aplikací

Převezměte kontrolu nad sítí správným spravováním časově náročných, vysokorychlostních nebo neobchodních aplikací, jako jsou Skype, WhatsApp, Dropbox, Facebook, Twitter a více než 150 dalších. Endian usnadňuje správu aplikací ve vaší síti pouhými několika kliknutími, zvýšení produktivity nebylo nikdy snazší.

endian_mail-and-web-security_1.png

Zabezpečení pošty a webu

Chraňte své zaměstnance před webovými a e-mailovými hrozbami, jako jsou viry, malware, phishing, nevyžádaná pošta a dokonce i porušení zásad a v průběhu procesu zvyšte produktivitu. Kompletní zabezpečení webu poskytuje více než 100 milionů kategorizovaných adres URL a domén. Flexibilní webové zásady vám umožňují vytvářet pravidla na základě uživatelů, skupin, data, času a mnohem více. Naše filtrování e-mailů zastavuje spam a viry v jejich stopách a chrání vaše poštovní servery a uživatele.

Hlavní vlastnosti Endian UTM

Chraňte a připojte svoji síť, abyste se mohli znovu soustředit na své podnikání.

endian_secure-remote-access_1.png

Zabezpečený vzdálený přístup

Podnikání se děje všude a potřebujete řešení, které umožní vaší firmě zůstat v kontaktu a být chráněni před síťovými hrozbami. Naše řešení UTM poskytuje spojení mezi jednotlivými místy, vzájemné propojení více kanceláří a možnosti bezpečného připojení pro vzdálený přístup (road warrior), které určitě vyhovují vašim potřebám. Naše řešení navíc poskytuje silnou kontrolu přístupu včetně dvoufaktorové autentizace a šifrování, což může pomoci minimalizovat ztrátu dat nebo nevhodný přístup.

endian_monitoring-and-reporting.png

Monitorování a reportování sítí v reálném čase

Víte, co se děje ve vaší síti? Pokud ne, vaše firma může přijít o drahocenný čas a peníze. Naše řešení poskytuje historické informace a informace v  reálném čase, které vám pomohou snadno zůstat na vrcholu vaší činnosti v síti a rychle zastavit zneužívání sítě.

endian_wi-fi.png

Wi-Fi a BYOD

Využíváte maximum ze svých sítí WIFI? Řešení Endian Hotspot může tyto sítě ochránit a nabídnout jim bezpečný a oddělený přístup k internetu a zároveň maximalizovat jejich potenciální hodnotu pro vaše podnikání.

endian_centralized-network-management.pn

Centralizovaná správa sítě

Centrálně spravujte všechna zařízení Endian. Omezte čas a úsilí správy administrátorů a šetřete cenné personální zdroje pomocí centralizované správy usnadněné pomocí Endian Management Center (EMC).

bottom of page