Nejjednodušší a nejbezpečnější UTM

Snadno použitelná bezpečnostní zařízení dostupná jako hardware, software nebo virtuální

Síťová bezpečnost

Bezpečnost

Kompletní zabezpečení sítě poskytuje pokročilé funkce, jako je filtrování webu, filtrování e-mailů, firewall, hotspot (captive portál) a prevence narušení s hloubkovou kontrolou paketů a mnoho dalšího. Poskytuje také segregaci sítě, aby byly vaše vnitřní sítě v bezpečí.

Připojení

Endian nabízí nekonečné možnosti, pokud jde o konektivitu, včetně Ethernet, WIFI a USB 3G/4G modemů. Kromě toho můžete poskytovat vzdálený přístup pomocí IPSec a SSL (OpenVPN) VPN s podporou připojení mezi místy i vzdálených uživatelů.

Jednoduchost

Pomocí Endian UTM je váš čas nastavení v řádu minut (ne hodin) a pomocí našeho intuitivního webového rozhraní můžete výrazně snížit čas a náklady na správu sítě. Chraňte a připojte svoji síť, abyste se mohli znovu soustředit na své podnikání.

Potřebujete zabezpečení sítě?

Nejste si jisti, kde začít, pokud jde o Endian UTM? Stáhněte si kompletní brožuru o zabezpečení sítě a podívejte se na všechny produkty a funkce UTM.

Hardwarové řešení Endian UTM

Kompletní řada speciálně navržených zařízení integrujících náš software UTM pro potřeby zabezpečení všech, od poboček po střední a velké sítě.

Virtuální řešení Endian UTM

Chraňte své virtuální sítě a infrastrukturu během několika sekund. Podpora všech předních virtualizačních platforem založených na hypervisoru (VMware, Xen/XenServer/KVM).

Softwarové řešení Endian UTM

Proměňte svůj oblíbený nebo existující hardware v plně vybavené zařízení Endian UTM. Změňte své hardwarové zdroje nahoru nebo dolů, aby vyhovovaly potřebám vaší sítě.

Řízení aplikací

Převezměte kontrolu nad sítí správným spravováním časově náročných, vysokorychlostních nebo neobchodních aplikací, jako jsou Skype, WhatsApp, Dropbox, Facebook, Twitter a více než 150 dalších. Endian usnadňuje správu aplikací ve vaší síti pouhými několika kliknutími, zvýšení produktivity nebylo nikdy snazší.

Zabezpečení pošty a webu

Chraňte své zaměstnance před webovými a e-mailovými hrozbami, jako jsou viry, malware, phishing, nevyžádaná pošta a dokonce i porušení zásad a v průběhu procesu zvyšte produktivitu. Kompletní zabezpečení webu poskytuje více než 100 milionů kategorizovaných adres URL a domén. Flexibilní webové zásady vám umožňují vytvářet pravidla na základě uživatelů, skupin, data, času a mnohem více. Naše filtrování e-mailů zastavuje spam a viry v jejich stopách a chrání vaše poštovní servery a uživatele.

Hlavní vlastnosti Endian UTM

Chraňte a připojte svoji síť, abyste se mohli znovu soustředit na své podnikání.

Zabezpečený vzdálený přístup

Podnikání se děje všude a potřebujete řešení, které umožní vaší firmě zůstat v kontaktu a být chráněni před síťovými hrozbami. Naše řešení UTM poskytuje spojení mezi jednotlivými místy, vzájemné propojení více kanceláří a možnosti bezpečného připojení pro vzdálený přístup (road warrior), které určitě vyhovují vašim potřebám. Naše řešení navíc poskytuje silnou kontrolu přístupu včetně dvoufaktorové autentizace a šifrování, což může pomoci minimalizovat ztrátu dat nebo nevhodný přístup.

Monitorování a reportování sítí v reálném čase

Víte, co se děje ve vaší síti? Pokud ne, vaše firma může přijít o drahocenný čas a peníze. Naše řešení poskytuje historické informace a informace v  reálném čase, které vám pomohou snadno zůstat na vrcholu vaší činnosti v síti a rychle zastavit zneužívání sítě.

Wi-Fi a BYOD

Využíváte maximum ze svých sítí WIFI? Řešení Endian Hotspot může tyto sítě ochránit a nabídnout jim bezpečný a oddělený přístup k internetu a zároveň maximalizovat jejich potenciální hodnotu pro vaše podnikání.

Centralizovaná správa sítě

Centrálně spravujte všechna zařízení Endian. Omezte čas a úsilí správy administrátorů a šetřete cenné personální zdroje pomocí centralizované správy usnadněné pomocí Endian Management Center (EMC).

O Endianu

O Endianu

Novinky

Ke stažení

Odpovědnost a autorská práva

Partnerský program

Výhody 

Staňte se Partnerem

Podpora

Údržba

Dokumentace

Technická podpora

Pravidla a zásady

Kontakty

IS4 security s.r.o.

Oficiální distributor pro ČR a SK

Jordánská 391, 198 00 Praha 9
IČ: 62418271 DIČ: CZ62418271
Sp. zn.: C 32416 vedená u Městského soudu v Praze

tel.: + 420 245 501 800
email: info@is4security.cz

Powered by IS4 security s.r.o., Jordánská 391, 198 00 Praha 9