top of page

Kompletní zabezpečení pro průmyslový internet

a průmysl 4.0

Ovládací panel Endian Connect představuje moderní technologické propojení mezi IT Bezpečností a internetem věcí.

endian-advanced-vpn_en.png

Pokročilá technologie VPN pro zabezpečení internetu věcí

Výkonné a vysoce škálovatelné řešení, které nabízí pokročilé funkce VPN s jednoduchým webovým rozhraním, umožňuje všem vašim vzdáleným zařízením, sítím a uživatelům bezproblémovou komunikaci. Technologie standardního šifrování zajišťuje, že vaše data zůstanou během provozu chráněna, aby byla zajištěna úplná bezpečnost IoT. Granulární přístupová oprávnění založená na rolích umožňují uživatelům přístup pouze k požadovaným prostředkům.

Aplikace Endian Connect & API

Lehký a snadno použitelný softwarový klient, který je vysoce citlivý a může poskytnout všem uživatelům pokročilé funkce VPN. Na základě oprávnění uživatele nebo skupiny může aplikace Endian Connect dynamicky zobrazovat vhodné funkce, které má uživatel oprávnění používat. Pokud dáváte přednost použití nebo vybudování vlastní technologie, můžete pomocí rozhraní Connect API zabudovat Switchboard integraci do webových portálů nebo dokonce poskytnout svého vlastního klienta.

endian-src-endian-connect-app.png
endian-src-interoperability.png

Interoperabilita

Platforma Endian Switchboard Connect je jediné řešení na trhu, které vám umožní využít stávající hardware síťové brány využívající kompatibilní technologii SSL VPN (OpenVPN). To může pomoci ušetřit čas a peníze a minimalizovat prostoje sítě.

Aplikace

V tradičních řešeních VPN neexistuje podpora, která by uživatelům pomohla identifikovat nebo propojit své místní aplikace se vzdálenými prostředky VPN, což znamená, že si uživatelé musí pamatovat adresy IP nebo vyžadují použití komplikovaných systémů DNS. Řídicí panel Endian Connect tento problém řeší tím, že vám umožní určit „odkazy na aplikace“, které spustí místní aplikaci v počítači uživatele ústředny a připojí ji ke vzdálenému prostředku automaticky a pouhým jediným kliknutím myši.

endian-src-applications.png
endian-src-subnet-mapping.png

Mapování podsítě

Jednou z nejčastějších výzev, s nimiž se průmyslové sítě potýkají, je problém, kdy více míst má stejnou podsíť, což znemožňuje implementaci centrálního nástroje pro správu VPN bez výrazných zásahů. Endian Switchboard je jediným řešením na trhu, které dokáže bez problémů vyřešit tuto noční  můru směrování, což umožňuje bezproblémové nasazení.

endian-src-usb-provisioning.png

U distribuovaných sítí, které se rozprostírají na velkých územích, je běžné, že pracovníci IT zažívají spoustu cestování za nasazením síťového zařízení. To vyžaduje hodně času, nemluvě o neuvěřitelných nákladech. Pomocí nástroje USB Provisioning lze zařízení snadno předkonfigurovat na USB flash disk a odeslat na jejich místo pro jednoduchou a bezpečnou instalaci.

Poskytování USB

Edice Endian Switchboard

Endian Switchboard On-Premise je přídavný modul, který lze nainstalovat do jakéhokoli podporovaného produktu Endian, který poskytuje výrazně vylepšené funkce VPN včetně snadné správy uživatelů, vzdálených síťových bran, koncových zařízení a dokonce i aplikací. Ideální řešení zabezpečení pro internet věcí (IoT).

Zvolte možnost Endian Switchboard On-Premise, pokud:

 • Chcete být jediným vlastníkem a správcem řešení

 • Chcete používat funkce UTM vedle funkce Switchboard v jednom produktu

 • Chcete si koupit hardware Endian pro provoz ve vašem vlastním prostředí

 • Již máte zařízení Endian UTM a chcete na něm aktivovat modul Endian Switchboard

 • Chcete vlastnit produkt a nakupovat delší podmínky, chcete-li snížit celkové náklady na vlastnictví (TCO)

 • Musí splňovat průmyslové a/nebo vládní předpisy, které vám zakazují používat hostovanou službu

Cloudová edice

Endian Switchboard je produkt, který poskytuje velmi vylepšené funkce VPN pro IoT, včetně snadné správy uživatelů, vzdálených síťových bran, koncových zařízení a dokonce aplikací. Endian Switchboard Cloud Edice je řešení hostované v cloudové infrastruktuře Endian, které usnadňuje nastavení a nasazení Switchboard.  Kromě toho poskytuje pohodlné řešení pro všechny poskytovatele služeb nebo prodejce, kteří si přejí pouze zabalit a znovu prodat licence koncovým uživatelům.

Zvolte Endian Switchboard Cloud Edici, pokud:

 • Chcete, aby svoboda a flexibilita rozhodovala o tom, kolik uzlů bude každý měsíc aktivováno

 • Vy (nebo váš zákazník) nemáte IT oddělení nebo nechcete produkt spravovat interně

 • Jste poskytovatel služeb, který si přeje prodat služby Endian Switchboard

 • Jste poskytovatel služeb, který si přeje používat Endian Switchboard k distribuci svých vlastních služeb

 • Potřebujete pouze Switchboard VPN a nepotřebujete funkce UTM pro své zákazníky

Spusťte Vaši Digitální Transformaci

endian-iot_pockit-special.png
 • Využijte minimální investice k ospravedlnění vašeho celkového projektu internetu věcí a pochopení hodnoty digitalizace

 • Sbírejte a analyzujte data strojů nebo zařízení ve vašem prostředí se svým týmem

 • Vyžaduje nulové nastavení a změny infrastruktury, my děláme práci

 • Hrajte si se svými daty a vytvořte si vlastní panely pro vizualizaci informací novými způsoby

 • Podívejte se na okamžité výsledky z hlediska možného dopadu na projekt a podnikání

bottom of page