top of page

Zabezpečte svou virtuální infrastrukturu

Připojte se a chráňte své virtuální sítě a infrastrukturu. Podpora všech předních platforem založených na hypervizoru včetně VMware, Xen/XenServer, KVM a Hyper-V.

endian-utm-network-security.png

Síťová bezpečnost

endian-utm-virtual_protect-the-virtual-n

Chraňte virtuální síť

Většina virtuálních sítí se příliš neliší od fyzických sítí, proto by měly být použity stejné zásady pro síť a zabezpečení. Ať už provozujete virtualizovanou platformu v datovém centru nebo ve vzdálených kancelářích, pojmy jako oddělení sítě jsou rozhodující pro zabezpečení různých virtuálních zdrojů před sebou, ochranu a oddělení virtuálních dat a sítí pro správu, zabránění šíření malwaru a zajištění proti hackerům a dalším hrozbám.

Zabezpečené externí připojení

Všechny virtuální sítě vyžadují určitou formu fyzického připojení, což znamená, že budete chtít bezpečně připojit virtuální zdroje k vnějšímu světu. Endian to poskytuje pomocí IPSec nebo SSL VPN (OpenVPN) a více možností připojení, včetně síťového připojení a individuálního vzdáleného přístupu (roadwarrior). Ať už používáte virtuální platformy pro připojení vzdálených kanceláří, propojení datových center nebo jen pro zotavení po katastrofě, Endian má pro vás řešení.

endian-utm-secure-external-connectivity.
endian-utm-hosted-cloud-services.png

Hostované / Cloudové služby

Pokud poskytujete nějakou formu hostované nebo cloudové veřejné služby, pak již víte, jak důležité je zajistit pro vaše stávající a potenciální zákazníky implementaci maximálních bezpečnostních procesů a technologií. Naše virtuální řešení může vylepšit jakoukoli hostovanou službu od jednoduchých webových a e-mailových služeb po složitější konfigurace VoIP a VPN. Virtuální zařízení umožňuje zabezpečit vaši virtuální platformu jednoduchou, škálovatelnou a nejlepší ze všech cenově výhodných.

Jednoduché a efektivní

Poskytováním jednoduchých a účinných řešení pro zabezpečení sítě Endian pomáhá podnikům využívat nové virtuální a cloudové technologie pro:

  • Zabezpečení celé virtuální infrastruktury (interně i externě)

  • Bezproblémovou integraci se současnými investicemi do virtuální platformy a jejich nástroji pro správu

  • Úsporu času a úsilí (tj. Peníze) s centralizovanými nástroji pro správu a podporu Endian

  • Bezpečné propojení veškeré virtuální nebo hostované infrastruktury s hlavní kanceláří pomocí VPN

  • Monitoring a ochranu přístupu do virtuálních systémů, a z nich do vnějšího světa

  • Zajištění veškerého inter-VM a interního a externího síťového připojení

Všechny tyto cíle a další lze dosáhnout pomocí virtuálního zařízení.

Výhody Endianu

Virtuální zařízení nabízí nejintuitivnější a všeobecně podporované řešení, které je k dispozici, například:

  • Podpora čtyř hlavních virtuálních platforem včetně VMware, Xen, Hyper-V a KVM

  • Sjednocené, intuitivní uživatelské rozhraní napříč všemi platformami - hardware, software a virtuální

  • Extrémně efektivní a škálovatelné požadavky na zdroje

  • Zahrnuje nativní podporu dostupných sad nástrojů virtuální infrastruktury

Kromě toho můžete využít všechny skvělé funkce, které přicházejí se všemi příchutěmi rodiny Endian UTM, včetně centralizované správy a monitorování prostřednictvím Endian Network, nejjednoduššího dostupného webového rozhraní, nejlepší variantu open-source software, špičkové podpory Endian a mnohem více.

Systémové požadavky

CPU

Intel x86_64 kompatibilní / 1 GHz minimum (dual-core 2 GHz doporučeno)

Multi-Processor

Včetně podpory symetrického multi-procesoru (SMP)

RAM

2 GB minimum (4 GB doporučeno)

Disk

Podpora plné virtualizace a paravirtualizace / minimálně 8 GB (doporučeno 20 GB)

Síťové karty

Podpora plné virtualizace a paravirtualizace

CD-ROM

Fyzické a virtuální jednotky podporované hypervizorem

Operační systém

Endian UTM obsahuje vytvrzený operační systém založený na Linuxu

Hypervisory

endian-virtual-vmware.png
endian-virtual-xen.png
endian-virtual-hyper-v.png
endian-virtual-kvm.png

Potřebujete zabezpečení sítě?

Nejste si jisti, kde začít, pokud jde o Endian UTM? Stáhněte si kompletní brožuru o zabezpečení sítě a podívejte se na všechny produkty a funkce UTM.

endian-utm-network-security-brochure.png

Hlavní vlastnosti Endian UTM

Chraňte a připojte svoji síť, abyste se mohli znovu soustředit na své podnikání.

endian_application-control.png

Řízení aplikací

Převezměte kontrolu nad sítí správným spravováním časově náročných, vysokorychlostních nebo neobchodních aplikací, jako jsou Skype, WhatsApp, Dropbox, Facebook, Twitter a více než 150 dalších. Endian usnadňuje správu aplikací ve vaší síti pouhými několika kliknutími, zvýšení produktivity nebylo nikdy snazší.

endian_mail-and-web-security_1.png

Zabezpečení pošty a webu

Chraňte své zaměstnance před webovými a e-mailovými hrozbami, jako jsou viry, malware, phishing, nevyžádaná pošta a dokonce i porušení zásad a v průběhu procesu zvyšte produktivitu. Kompletní zabezpečení webu poskytuje více než 100 milionů kategorizovaných adres URL a domén. Flexibilní webové zásady vám umožňují vytvářet pravidla na základě uživatelů, skupin, data, času a mnohem více. Naše filtrování e-mailů zastavuje spam a viry v jejich stopách a chrání vaše poštovní servery a uživatele.

endian_secure-remote-access_1.png

Zabezpečený vzdálený přístup

Podnikání se děje všude a potřebujete řešení, které umožní vaší firmě zůstat v kontaktu a být chráněni před síťovými hrozbami. Naše řešení UTM poskytuje spojení mezi jednotlivými místy, vzájemné propojení více kanceláří a možnosti bezpečného připojení pro vzdálený přístup (road warrior), které určitě vyhovují vašim potřebám. Naše řešení navíc poskytuje silnou kontrolu přístupu včetně dvoufaktorové autentizace a šifrování, což může pomoci minimalizovat ztrátu dat nebo nevhodný přístup.

endian_monitoring-and-reporting.png

Monitorování a reportování sítí v reálném čase

Víte, co se děje ve vaší síti? Pokud ne, vaše firma může přijít o drahocenný čas a peníze. Naše řešení poskytuje historické informace a informace v  reálném čase, které vám pomohou snadno zůstat na vrcholu vaší činnosti v síti a rychle zastavit zneužívání sítě.

endian_wi-fi.png

Wi-Fi a BYOD

Využíváte maximum ze svých sítí WIFI? Řešení Endian Hotspot může tyto sítě ochránit a nabídnout jim bezpečný a oddělený přístup k internetu a zároveň maximalizovat jejich potenciální hodnotu pro vaše podnikání.

endian_centralized-network-management.pn

Centralizovaná správa sítě

Centrálně spravujte všechna zařízení Endian. Omezte čas a úsilí správy administrátorů a šetřete cenné personální zdroje pomocí centralizované správy usnadněné pomocí Endian Management Center (EMC).

bottom of page