Zabezpečte svou virtuální infrastrukturu

Připojte se a chráňte své virtuální sítě a infrastrukturu. Podpora všech předních platforem založených na hypervizoru včetně VMware, Xen/XenServer, KVM a Hyper-V.

Síťová bezpečnost

Chraňte virtuální síť

Většina virtuálních sítí se příliš neliší od fyzických sítí, proto by měly být použity stejné zásady pro síť a zabezpečení. Ať už provozujete virtualizovanou platformu v datovém centru nebo ve vzdálených kancelářích, pojmy jako oddělení sítě jsou rozhodující pro zabezpečení různých virtuálních zdrojů před sebou, ochranu a oddělení virtuálních dat a sítí pro správu, zabránění šíření malwaru a zajištění proti hackerům a dalším hrozbám.

Zabezpečené externí připojení

Všechny virtuální sítě vyžadují určitou formu fyzického připojení, což znamená, že budete chtít bezpečně připojit virtuální zdroje k vnějšímu světu. Endian to poskytuje pomocí IPSec nebo SSL VPN (OpenVPN) a více možností připojení, včetně síťového připojení a individuálního vzdáleného přístupu (roadwarrior). Ať už používáte virtuální platformy pro připojení vzdálených kanceláří, propojení datových center nebo jen pro zotavení po katastrofě, Endian má pro vás řešení.

Hostované / Cloudové služby

Pokud poskytujete nějakou formu hostované nebo cloudové veřejné služby, pak již víte, jak důležité je zajistit pro vaše stávající a potenciální zákazníky implementaci maximálních bezpečnostních procesů a technologií. Naše virtuální řešení může vylepšit jakoukoli hostovanou službu od jednoduchých webových a e-mailových služeb po složitější konfigurace VoIP a VPN. Virtuální zařízení umožňuje zabezpečit vaši virtuální platformu jednoduchou, škálovatelnou a nejlepší ze všech cenově výhodných.

Jednoduché a efektivní

Poskytováním jednoduchých a účinných řešení pro zabezpečení sítě Endian pomáhá podnikům využívat nové virtuální a cloudové technologie pro:

  • Zabezpečení celé virtuální infrastruktury (interně i externě)

  • Bezproblémovou integraci se současnými investicemi do virtuální platformy a jejich nástroji pro správu

  • Úsporu času a úsilí (tj. Peníze) s centralizovanými nástroji pro správu a podporu Endian

  • Bezpečné propojení veškeré virtuální nebo hostované infrastruktury s hlavní kanceláří pomocí VPN

  • Monitoring a ochranu přístupu do virtuálních systémů, a z nich do vnějšího světa

  • Zajištění veškerého inter-VM a interního a externího síťového připojení

Všechny tyto cíle a další lze dosáhnout pomocí virtuálního zařízení.

Výhody Endianu

Virtuální zařízení nabízí nejintuitivnější a všeobecně podporované řešení, které je k dispozici, například:

  • Podpora čtyř hlavních virtuálních platforem včetně VMware, Xen, Hyper-V a KVM

  • Sjednocené, intuitivní uživatelské rozhraní napříč všemi platformami - hardware, software a virtuální

  • Extrémně efektivní a škálovatelné požadavky na zdroje

  • Zahrnuje nativní podporu dostupných sad nástrojů virtuální infrastruktury

Kromě toho můžete využít všechny skvělé funkce, které přicházejí se všemi příchutěmi rodiny Endian UTM, včetně centralizované správy a monitorování prostřednictvím Endian Network, nejjednoduššího dostupného webového rozhraní, nejlepší variantu open-source software, špičkové podpory Endian a mnohem více.

Systémové požadavky

CPU

Intel x86_64 kompatibilní / 1 GHz minimum (dual-core 2 GHz doporučeno)

Multi-Processor

Včetně podpory symetrického multi-procesoru (SMP)

RAM

2 GB minimum (4 GB doporučeno)

Disk

Podpora plné virtualizace a paravirtualizace / minimálně 8 GB (doporučeno 20 GB)

Síťové karty

Podpora plné virtualizace a paravirtualizace

CD-ROM

Fyzické a virtuální jednotky podporované hypervizorem

Operační systém

Endian UTM obsahuje vytvrzený operační systém založený na Linuxu

Hypervisory

Potřebujete zabezpečení sítě?

Nejste si jisti, kde začít, pokud jde o Endian UTM? Stáhněte si kompletní brožuru o zabezpečení sítě a podívejte se na všechny produkty a funkce UTM.

Hlavní vlastnosti Endian UTM

Chraňte a připojte svoji síť, abyste se mohli znovu soustředit na své podnikání.

Řízení aplikací

Převezměte kontrolu nad sítí správným spravováním časově náročných, vysokorychlostních nebo neobchodních aplikací, jako jsou Skype, WhatsApp, Dropbox, Facebook, Twitter a více než 150 dalších. Endian usnadňuje správu aplikací ve vaší síti pouhými několika kliknutími, zvýšení produktivity nebylo nikdy snazší.

Zabezpečení pošty a webu

Chraňte své zaměstnance před webovými a e-mailovými hrozbami, jako jsou viry, malware, phishing, nevyžádaná pošta a dokonce i porušení zásad a v průběhu procesu zvyšte produktivitu. Kompletní zabezpečení webu poskytuje více než 100 milionů kategorizovaných adres URL a domén. Flexibilní webové zásady vám umožňují vytvářet pravidla na základě uživatelů, skupin, data, času a mnohem více. Naše filtrování e-mailů zastavuje spam a viry v jejich stopách a chrání vaše poštovní servery a uživatele.

Zabezpečený vzdálený přístup

Podnikání se děje všude a potřebujete řešení, které umožní vaší firmě zůstat v kontaktu a být chráněni před síťovými hrozbami. Naše řešení UTM poskytuje spojení mezi jednotlivými místy, vzájemné propojení více kanceláří a možnosti bezpečného připojení pro vzdálený přístup (road warrior), které určitě vyhovují vašim potřebám. Naše řešení navíc poskytuje silnou kontrolu přístupu včetně dvoufaktorové autentizace a šifrování, což může pomoci minimalizovat ztrátu dat nebo nevhodný přístup.

Monitorování a reportování sítí v reálném čase

Víte, co se děje ve vaší síti? Pokud ne, vaše firma může přijít o drahocenný čas a peníze. Naše řešení poskytuje historické informace a informace v  reálném čase, které vám pomohou snadno zůstat na vrcholu vaší činnosti v síti a rychle zastavit zneužívání sítě.

Wi-Fi a BYOD

Využíváte maximum ze svých sítí WIFI? Řešení Endian Hotspot může tyto sítě ochránit a nabídnout jim bezpečný a oddělený přístup k internetu a zároveň maximalizovat jejich potenciální hodnotu pro vaše podnikání.

Centralizovaná správa sítě

Centrálně spravujte všechna zařízení Endian. Omezte čas a úsilí správy administrátorů a šetřete cenné personální zdroje pomocí centralizované správy usnadněné pomocí Endian Management Center (EMC).

O Endianu

O Endianu

Novinky

Ke stažení

Odpovědnost a autorská práva

Partnerský program

Výhody 

Staňte se Partnerem

Podpora

Údržba

Dokumentace

Technická podpora

Pravidla a zásady

Kontakty

IS4 security s.r.o.

Oficiální distributor pro ČR a SK

Jordánská 391, 198 00 Praha 9
IČ: 62418271 DIČ: CZ62418271
Sp. zn.: C 32416 vedená u Městského soudu v Praze

tel.: + 420 245 501 800
email: info@is4security.cz

Powered by IS4 security s.r.o., Jordánská 391, 198 00 Praha 9