Novinky

Vydání Switchboard 6.1.0

Endian s hrdostí oznamuje, že s vydáním Switchboard 6.1.0 jsou Secure Digital Platform (Switchboard a 4i Edge X) certifikovány podle IEC 62443 jak pro 62443-3-3 (System Security), tak 62443-4-2 (Component Security) ) na úrovni zabezpečení SL2.

 

Tato certifikace zajišťuje, že zákazníci využívající digitální platformu Endian Secure jsou schopni splnit nebo překročit průmyslový standard pro průmyslovou a automatizovanou kybernetickou bezpečnost. Podniky v průmyslové oblasti mohou zajistit, aby jejich uživatelé, brány, zařízení a koncové body byli spolehlivě chráněni před kybernetickými bezpečnostními hrozbami.IEC 62443 je komplexní sada bezpečnostních standardů pro implementaci zabezpečených průmyslových a automatizačních řídicích systémů (IACS). Jedná se o celosvětově uznávaný standard průmyslové kybernetické bezpečnosti pro jakýkoli produkt nebo řešení a pomáhá zákazníkům rychle identifikovat produkty, u nichž je prokázáno, že minimalizují narušení a maximalizují zabezpečení průmyslových sítí.

Norma IEC 62443-3-3 popisuje obecné požadavky na zabezpečení systému, jako je ověřování, důvěrnost dat a integrita systému, přičemž zdůrazňuje, že během procesu plnění těchto požadavků by neměl být ohrožen výkon a dostupnost.

IEC 62443-4-2 popisuje požadavky kladené konkrétně na komponenty produktu, vestavěná zařízení, síťové komponenty, hostitelské komponenty a softwarové aplikace systému IACS.

Kromě toho byla platforma Endian Secure Digital certifikována podle BSI Grundschutz Catalogue (Basic Protection Ordinance) a OWASP Top 10 hrozeb k dalšímu posílení a ověření bezpečnosti naší platformy.

Nakonfigurujte parametry zabezpečení relace uživatele

Pomocí aplikace Switchboard 6.1.0 může uživatel nyní konfigurovat pokročilé vlastnosti relace uživatele, včetně časového limitu nečinnosti relace uživatele, povoleného počtu pokusů o přihlášení (před uzamčením), počátečního období blokování a dalších.

Endian Switchboard je srdcem zabezpečené digitální platformy Endian, která poskytuje zabezpečený vzdálený přístup

k zařízením, sběr a vizualizaci dat, edge computing a výkonnou správu oprávnění uživatelů a zařízení.

Switchboard lze nasadit kdekoli (na místě nebo cloudu) a na libovolné platformě (hardwarové nebo virtuální) a je jediným řešením, které zahrnuje komplexní funkce zabezpečení na celé platformě.

Tato vylepšená bezpečnostní opatření zabraňují pokusům o přihlášení hrubou silou a chrání uživatele před neoprávněným přístupem k účtu. Kromě toho poskytujeme mechanismy pro kontrolu, kdy se neaktivní relace uživatelů automaticky odhlásí, aby se zlepšilo zabezpečení uživatelských účtů a minimalizovaly neoprávněné nebo náhodné změny.

1606391221260.jpg

Certifikace IEC 62443 je komplexní sada bezpečnostních standardů pro implementaci zabezpečených průmyslových a automatizačních řídicích systémů (IACS). Jedná se o celosvětově uznávaný standard průmyslové kybernetické bezpečnosti pro jakýkoli produkt nebo řešení, a pomáhá zákazníkům rychle identifikovat produkty, u nichž je prokázáno, že minimalizují narušení a maximalizují zabezpečení průmyslových sítí.

O Endianu

O Endianu

Novinky

Ke stažení

Odpovědnost a autorská práva

Partnerský program

Výhody 

Staňte se Partnerem

Podpora

Údržba

Dokumentace

Technická podpora

Pravidla a zásady

Kontakty

IS4 security s.r.o.

Oficiální distributor pro ČR a SK

Jordánská 391, 198 00 Praha 9
IČ: 62418271 DIČ: CZ62418271
Sp. zn.: C 32416 vedená u Městského soudu v Praze

tel.: + 420 245 501 800
email: info@is4security.cz

Powered by IS4 security s.r.o., Jordánská 391, 198 00 Praha 9